FAMILIAK‎ > ‎

IRAKASLEAK, KARGUAK ETA FAMILIEI ARRETARAKO ORDUTEGIA


IRAKASLEAK, KARGUAK ETA FAMILIEI ARRETARAKO ORDUTEGIA




PROFESORADO, CARGOS Y HORARIO DE ATENCIÓN A LAS FAMILIAS








MINTEGIAIZENAKARGUABISITA EGUNAORDUA
SeminarioNombreCargoDía de visitaHora
GAZTELANIA
MAITE LANDA
MINTEGIBURUA /JEFA SEMINARIO
Asteartea
11:20-12:15
maitelanda@ballontibhi.net
YOLANDA LÓPEZ
TUTOREA BATX 1A
Asteazkena
11:20-12:15
yolandalopez@ballontibhi.net
ELBA RIESCO
TUTOREA BATX 2A
Ostirala
11:20-12:15
elbariesco@ballontibhi.net
ROSA RUIZ/MIKEL PRO
TUTOREA DBH 4A
Ostirala
9:55 - 10:50
rosaruiz@ballontibhi.net
mikelpro@ballontibhi.net
ANA SUÁREZ
TUTOREA DBH 1A
Asteartea
11:20-12:15
anarosasuarez@ballontibhi.net
arantzagoiri@ballontibhi.net
LATINA
MIREN KARMELE MARÍN
IKASKETABURUA/ JEFA DE ESTUDIOS
Ostirala
11:20-12:15
karmelemarin@ballontibhi.net
ESTÍBALIZ SANMARTÍN
MINTEGIBURUA /JEFA SEMINARIO
Osteguna
9:55-10:50
estibalizsanmartin@ballontibhi.net
INGELESA
AITOR BILBAO
TUTOREA DBH 2B
Asteartea
11.20-12.15
aitorbilbao@ballontibhi.net
ANABEL DÍAZ DE ALDA
MINTEGIBURUA /JEFA SEMINARIO
Ostirala
9:00-9:55
diazdealdaanabel@ballontibhi.net
CECILIA SÁEZ
TUTOREA BATX 2B
Asteartea
9.55-10.50
ceciliasaez@ballontibhi.net
ESTHER BILBAO
TUTOREA DBH 4B
Astelehena
9:55-10:50
estherbilbao@ballontibhi.net
OLGA MARTÍNEZ
TUTOREA DBH 2A
Asteartea
9.55-10.50
olgamartinez@ballontibhi.net
FRANTSESA /FRANCÉS
IANIRE PÉREZ/ROCÍO TEJEDOR
Osteguna
12:15-13:10
ianireperez@ballontibhi.net
EUSKARA
BEATRIZ ABINA
TUTOREA BATX 1B
Osteguna
9.55-10.50
beaabina@ballontibhi.net
MYRIAM LIZARRALDE
MINTEGIBURUA /JEFA SEMINARIO /NORMALKUNTZA/ NORMALIZACIÓN LINGÜÍSTICA
Astelehena
11:20-12:15
myriamlizarralde@ballontibhi.net
BEA ETAYO
NORMALKUNTZA/ NORMALIZACIÓN LINGÜÍSTICA
TUTOREA DBH 1D
Asteartea
9:00-9:55
beatrizetayo@ballontibhi.net
AMAIA ALBIZURI
TUTOREA DBH 2E
Astelehena
11:20-12:15
amaiaalbizuri@ballontibhi.net
IRANTZU ABAD / EKHI ARRIETA
TUTOREA DBH 4D
Astelehena
9:55-10:50
irantzuabad@ballontibhi.net
IRENE ETAYO
TUTOREA DBH 3A
Osteguna
10:00-10:50
ireneetayo@ballontibhi.net
arantzagoiri@ballontibhi.net
FILOSOFIA
MARISA HERNÁNDEZ
MINTEGIBURUA /JEFA SEMINARIO
Asteartea
11:20 - 12:15
marisahernandez@ballontibhi.net
GOTZON QUINTANA
Asteartea9:55-10:50
gotzonqv@ballontibhi.net

EKONOMIA
SARAI CAMPELO
Ostirala
9:55-10:50
saraicampelo@ballontibhi.net
GEOGRAFIA ETA HISTORIA
ANGEL EGUÍA
IDAZKARIA / SECRETARIO
Ostirala
9:55-10:50
angelegia@ballontibhi.net
JOSERRA MARCOS
MINTEGIBURUA / JEFE SEMINARIO
Asteartea
12:15-13:10
joserramarcos@ballontibhi.net
OLGA EGAÑA
TUTOREA DBH 2D
Asterartea
9:55-10:50
olgaegana@ballontibhi.net
JOSU GARAMENDI
Astelehenan
9-955
josugaramendi@ballontibhi.net
EDURNE NEGUERUELA/ANDER ZUBIAGA
Astelehena
12:15-13:10
edurnenegueruela@ballontibhi.net
GORPUTZ HEZKUNTZA
UNAI BARRENETXEA
Ostirala
9.00-9.55
unaibarrenetxea@ballontibhi.net
MIRARI ONANDIA
MINTEGIBURUA / JEFA SEMINARIO
JANTOKIA / COMEDOR
Ostirala
11:20-12:15
mirarionandia@ballontibhi.net
BEÑAT OLASAGASTI
Ostirala
9,55-10,50
benatolasagasti@ballontibhi.net
MARRAZKETA TEKNIKOA, PLASTIKA
OSKAR BIKANDI
ZUZENDARIONDOKOA / DIRECTOR ADJUNTO
Osteguna
11:20-12:15
oskarbikandi@ballontibhi.net
ROBERTO MARTÍNEZ
MINTEGIBURUA / JEFE SEMINARIO
Ostirala
09:00 - 09:55
robertomartinez@ballontibhi.net
MUSIKA
IANIRE KRUTXAGA
EA 21 ARDURADUNA
Asteazkena
9:55-10:50
ianirekrutxaga@ballontibhi.net
pablocepeda@ballontibhi.net
TEKNOLOGIA / IKT
IMA AGIRRE
STEAM KOORDINATZAILEA
Asterartea
13:10-14:05
agirrebereziartua@ballontibhi.net
MARISA ALONSO
PREMIA/IKT
MINTEGIBURUA /JEFA SEMINARIO
Astelehena
9:00-9.55
marisaalonso@ballontibhi.net
ARITZ TABERNA
Asteazkena
12:15-13:10
aritztaberna@ballontibhi.net
BIOLOGIA GEOLOGIA
YOLANDA SANTAMARÍA
MINTEGIBURUA / JEFA SEMINARIO 1.DBH 2.DBH HBSP TUTOREA
Astelehena
12:15-13:10
yolandasantamaria@ballontibhi.net
AGURTZANE LANDALUZE
TUTOREA DBH 3B
Asteartea
9:55-10:50
agurtzanelandaluze@ballontibhi.net
LAURA CABEZAS
Astelehena
12:15-13:10
lauracabezas@ballontibhi.net
ITSASO BARBARIAS/EVA GARCÍA
TUTOREA DBH 1B
Ostirala
9:00- 09:55
itsasobarbarias@ballontibhi.net
evagarcia@ballontibhi.net
FISIKA KIMIKA
SILVIA ZULUETA
TUTOREA DBH 3D
Ostirala
12:15 - 13:10
silviazulueta@ballontibhi.net
ESTIBALIZ GARCÍA
MINTEGIBURUA /JEFA SEMINARIO
Asteazkena
9:00-9:55
estibalizgarcia@ballontibhi.net
AMAIA TORRE
Asteazkena
9:55-10:50
amaiatorre@ballontibhi.net
MATEMATIKA
ISABEL GARCÍA
MINTEGIBURUA /JEFA SEMINARIO
HAUSPOAko KOORD.
Asteazkena
13:10-14:05
isabelgarcia@ballontibhi.net
IÑIGO QUESADA
ZUZENDARIA / DIRECTOR
Ostirala
11:20-12:15
inigoquesada@ballontibhi.net
MARTA ONAINDIA
TUTOREA BATX 2A
Osteguna
9:00-9:55
martaonaindia@ballontibhi.net
AINARA GARCÍA/GARBIÑE ERCILLA
Astelehena
11:20-12:15
ainaragarcia@ballontibhi.net
garbineercilla@ballontibhi.net
JAVIER QUINTANA
Osteguna
9:55-10:50
javierquintana@ballontibhi.net
PATXI PICAZA
TUTOREA BATX 1D
Astelehena
9;55-10:50
patxipicaza@ballontibhi.net
EÑAUT ZEARRA
Asteartea
12:15 - 13:10
enautzearra@ballontibhi.net
maialenageitos@ballontibhi.net
ORIENTAZIOA
MARIBEL SALGADO
MINTEGIBURUA /JEFA SEMINARIO
Asteazkena
9:55-10:50
maribelsalgado@ballontibhi.net
MARI LUZ GALLO
PT
Ostirala
9:00-9:55
mluzgallo@ballontibhi.net
BIKI DÍAZ
PT
Asteazkena
11:20-12:15
virginiadiaz@ballontibhi.net
SILVIA ROMEROPT TUTOREA GELA EGONKORRA / AULA ESTABLE
ostirala
14:05-15:00
silviaromero@ballontibhi.netGELA EGONKORRA / AULA ESTABLE
MAITANE GARCÍA
PT GELA EGONKORRA / AULA ESTABLE
Ostirala
14:05-15:00
maitanegarcia@ballontibhi.net

Comments